فرياد بي صدا

Disclaimer : In This Site , There Are Some Words That Aren't So Polite & May Not Be Suitable For Children Under +18  

Sunday, December 21, 2008
شب یلدا به روایت تصویر :

بازم یه زمستون دیگه و یه شب یلدای دیگه . یادمه امام خمینی جاکش گفته بود که باید کاری کنیم که همه چیز ما اسلامی بِشَد و فکر میکنم در آستانه سی سالگی کودتای اسلامیون کم کم دارن به این نیتشون میرسن . امسال یکی از سوت و کورترین شب یلداهای زندگیم بود . البته نه به این دلیل که مردم رسومات اصیل ایرانی رو به رسومات مستهجن و وارداتی عربی ترجیح دادن ! بلکه دلیلش گرونی سرسام آوری هست که گریبانشون رو گرفته و شب چله رو برای 70% مردم زهرمار کرده . آخه کی الان میتونه انار کیلویی 5000 تومن و آجیل کیلویی 15 هزار تومنی بخره ؟ طرف یه حساب سر انگشتی بکنه میگه اگه قرار باشه 20 هزار تومن بدم برای یکشب , خب اینو میدم مرغ و گوشت و صد تا چیز ضروری دیگه میخرم تا اقلن 10 روز شکم زن و بچه م رو سیر کنم , بجای اینکه یه شب رو الکی جشن بگیرم یا 4 نفر رو دعوت کنم و بریزم تو شکم اونها !!! حالا من دو قلم رو اسم بردم و باقیشو شما دیگه خودتون محاسبه کنین که سال گذشته انار بود 800 تومن و آجیل بود 7 هزار تومن ! مملکت امام زمانه . راستی دست دولت هم درد نکنه بابت اینکه وعده داده بود قیمت همه اجناس رو برای شب چله پایین میاره . اینم مثل همون طرحش بود که گفته بود برای ماه رمضان همه چیز کنترل میشه و نه تنها کنترل نشد که هشت برابر رفت بالا . میوه فروش امروز میگفت : مردم کجان ؟ بیچاره اینقدر پوست انارها رو با دستمال برق انداخته بود که چشم آدم رو کور میکردن ولی از خریدار خبری نبود و رفته بود تو پاچه آقا :

و اما در راستای مبارزه با گرون فروشی و تو دهنی به دولت گداپرور احمدی نژاد , ما تصمیم گرفتیم شب چله رو جشن بگیریم اما با یه تحریم گسترده ! اونم به این صورت که با اینکه ما پولمون از پارو بالا میره ولی 2 تا شصت باد کرده حواله هر چی میوه فروش و خشکبار فروش و ... صد البته احمدی نژاد حواله دادیم و هیچ چیز مخصوص یلدا نخریدیم و بجاش یه مهمونی زنونه دادیم و یه مشت اراذل و اوباش رو جمع کردیم که هم جشنی گرفته باشیم و هم حالی برده باشیم .. چای و شیرینی و میوه ها معمولی و عرق خوری و مستی و عربده کشی و رقص و بعد هم شام .

به کوری چشم هم چی آدم بخیل امشب رو هم یلدا رو جشن گرفتیم . امیدوارم شب شما هم زیبا و بیاد موندنی بوده باشه .........................................................................................

© تمام حقوق و مزايای این سایت متعلق به شخص شيوا میباشد

Design By Shiva © 2001