فرياد بي صدا

Disclaimer : In This Site , There Are Some Words That Aren't So Polite & May Not Be Suitable For Children Under +18  

Saturday, July 07, 2007
سوغاتی های مذهبی :

خداوند نسیب هیچکس نکنه فک و فامیل های مذهبی رو !!!!! بودنشون جز عذاب چیزی نیست هر چند که نبودنشون هم باعث ملال خاطره چون وقتی هستن کلی میخندی از دستشون و فحششون میدی و وقتی نیستن نمیدونی دق و دلیت رو سر کی خالی کنی :

خاله مادرم بالاخره از آمریکا برگشت چند روز پیش و ما هم امروز رفتیم زیارت حاج خانم واشنگتنی !!!! خیر سرش حاجی هم شده بود و از آمریکا رفته بود مکه ! دیگه این یکی نوبرش بود ! قبلن درباره این پیرزن دیوانه خل وضع زیاد نوشته بودم ! عقایدی داره که هیچ بقالی ای پیدا نمیکنی . ادعای مسلمونی داره . نماز میخونه و سگ نگه میداره و روزه نمیگیره و مجلس روضه میگیره و آخوند میاره و سوار هواپیمای امارات نمیشه و شکلات های عربی نمیخوره و با مایو کنار دریا آفتاب میگیره و پوست چروکیده ش رو برنزه میکنه و روسری از سرش نمی افته و شلوار تو عمرش نپوشیده و ... خلاصه دنیایی از ضد و نقیض هاست ! شوهرش هم که شمر !!!! کافری که من پیشش کم میارم و خدا میدونه اینا با هم چطوری تفاهم دارن ...
عصری حاضر شدیم رفتیم دیدنشون . بعد از ماچ و بوسه و قربون صدقه رفتن , نشستیم و شوهرش بدو بدو رفت یه بطری ودکا سرمه ای فرد اعلا آورد که خدا میدونه چطوری با خودش آورده بود ایران و انواع و اقسام آب میوه ها و میوه ها و نوشیدنی ها رو هم چید و شروع کرد کوکتل درست کردن و بعد هم دونه دونه لیوان ها رو داد دستمون و شروع کرد خوار – مادر آخوندها رو آبیاری کردن . مخصوصن سر قضیه بنزین خیلی شاکی بود و فحش بود که حواله شوهر ننه و مادر و زن و خواهرهای احمدی نژاد میکرد !!!!! بعد هم رفت از بالا دفترچه جوکهاش رو آورد و شروع کرد جوک های مذهبی گفتن :
- شعار سال 1386 دخترها با فرياد : نه روسري نه تو سري حکومت دوست پسري ... ! پسرها در جواب : نه سربازي ... نه جانبازي ... بزن بريم دختر بازي !!!
- هري پاتر ايراني منتشر شد : ۱ـ هری پاتر و سنگ امامزاده ۲ـ هری پاتر و تالار وحدت ۳ـ هری پاتر و زندانی سیاسی ۴ـ هری پاتر و جام رمضان ۵ ـ هری پاتر و فرمان رهبری ۶- هری پاتر و آخوند دو رو ۷ـ هری پاتر و شیاف ولایت .
- برنامه كودك قم : آخوندصورتي . آخوند و دوستان . آخوند شجاع . آخوندريزه و منبرسحرآميز
- عاقد خطاب به عروس : آیا وکیلم شما را با مهریه هزار لیتر بنزین و چهار عدد کارت سوخت به عقد دائم آقا محمود در بیاورم ؟ . . . عروس رفته ماشینش رو گازسوز کنه ...
- مسیح تو بهشت دنبال باباش مي گشت . يه پير مرد رو ديد که چوب ميتراشه . بهش ميگه : رو زمين کارت همين بود ؟ ميگه : آره . ميگه پسر داشتي ؟ ميگه زن نداشتم ولي خدا بهم يه پسر داد که گمش کردم ولي خيلي معروف شد . مسیح داد زد : پدر !!!! پيرمرده هم داد زد : پينوکيو !!!!
- آخونده بعد از ورق بازی میره بالای منبر . وسط صحبتاش یکی از ورقاش از جیبش می افته میبینه که داره ضایع میشه از زمین ور میداره و میگه : کی این ورق و می شناسه ؟ همه میگن بی بی گشنیزه.... آخونده میگه : لعنت الله بر همتون !!!!! که بی بی گشنیز رو می شناسید ولی بی بی فاطمه زهرا رو نمی شناسین !
- روايت از علی .. اولين حيوانی که پس از رسول خدا از دنيا رفت عفير خر رسول بود ! اين خر با رسول خدا صحبت کرده بود و گفته بود پدر و مادرم فدای تو ! پدرم از قول پدرش و از قول جدش و جد جدش و .. نقل کرد که او خری بود که نوح در کشتی گذاشت ! و آنزمان نوح به جد من گفت ای مردم از نسل اين خر خری متولد ميشود که رسول خدا بر او سوار ميشود ! و من خوشحالم که آن خر هستم !!!!
- از تركه ميپرسن : " ربنا آتنا في الدنيا حسن و في الاخره حسن و قنا عذاب النار " يعني چي ؟! ميگه يعني " اين دنيا خوبه حسن ولي آخرت خيلي خطرناکه حسن !!!!
- شعار جديد 22 بهمن : 22 ليتر بنزين , ريختيم تو موتور گازي , رفتيم دختر بازي , الله ياور ماست , 110 دنبال ماست ...
- به ترکه ميگن خدا کجاست ؟ ميگه نميدونم ولي هرجا هست ابوالفضل نگهدارش باشه !!
- همانا ما شما را به زور چک و لگد به بهشت می بریم - سوره ناجا آیه 110
این هی میگفت و ما هم غش میکردیم از خنده و زنش هم چشم غره میرفت بهش و همین فضا رو حسابی روحانی کرده بود !!!!! آخر سر هم خاله مادرم بلند شد و با دمپایی افتاد تو جونش و از اتاق بیرونش کرد . موقع رفتن که شد , گفت صبر کنین براتون کلی سوغاتی آوردم . منم که همیشه از دست و دلبازیش کلی خوش به حالم میشد , شروع کردم کله قند سابیدن و تاید به شکم مالیدن که آخ جون الان چه چیزهایی گیرم میاد ! تا خاله مادرم از اتاق رفت بیرون , فیروز خان از لای در سرشو آورد تو و گفت : حالا به حرف من ایمان میاری که این زن جادوگره !
چشمتون روز بد نبینه ! اول از همه اومد سراغ آرتین و یه بطری آب بهش داد و گفت :
- این آب زمزم رو از مکه برای تو آوردم که بخوری و ذاتت اصلاح بشه و آدم بشی !!!!
بعد رفت سراغ مرتیکه و یه جا نماز و تسبیح داد دستش و رو به من کرد و گفت :
- به جای اینکه صبح تا شب به این طفل معصوم رقص یاد بدی و قرطی و اوا خواهرش کنی , بگیر بهش نماز خوندن یاد بده که فردا خیر سرت مُردی بالا سرت یه نماز میت بلد باشه بخونه !!!!!!
بعد هم اومد سراغ من و چند قواره پارچه سبز سیدی داد دستم و گفت :
- اینو باهاش یه مانتو بدوز که رنگ سیدیه و صواب داره پوشیدنش ! اینم کفن ت !!!!!! از مدینه خریدم برات و تبرک داره . ایشالا بری بهشت !!!!!

تو راه برگشتن , کفن رو انداختم توی یکی از همین سطل های زباله بزرگی که شهرداری تازگی ها توی خیابونها گذاشته و یه تف غلیظ و درشت هم انداختم روش . وقتی هم رسیدیم خونه جانماز و تسبیح رو از مرتیکه گرفتم و رفتم بیرون پرت کردم تو حیاط زهرا خانم اینا , حالا فردا بدو بدو میاد پیشم و میگه فرشته ها برام جا نماز از بهشت آوردن . میگین نه حالا ببینین !!!! بطری آب زمزم رو هم گرفتن باهاش توالت فرنگی رو متبرک کردم و یه پرس هم شاشیدم توش و یه سیفون هم روش ! پارچه سبز سیدی رو هم رفتم با قیچی به 136 تکه مساوی قسمت کردم و گذاشتم توی پاره های گردگیریم و ... ! به نظرم خیلی به درد گردگیری کردن و شیشه پاک کردن میخوره و جنس خوبی داره !!!!!!!!!
..
..
نکنین این کارها رو ! زشته , قباحت داره ! آقا خودت مذهبی هستی , مومنی , هر کوفتی که هستی , واسه دل خودت باش و فکر نکن مردم هم از هر چی خودت خوشت میاد باید لذت ببرن ! هدیه و کادو و سوغاتی و هر کوفتی هم میاری بسته به شناختت از اون فرد بیار ! واسه آدم مومن شامپاین نخرین ! واسه آدم کافر و بی مذهب , جانماز نیارین ! توی همون مکه و مشهد و قم و هر قبرستونی از این دست , چیزهایی هست که نه برچسب مذهبی دارن و نه رنگ و بوی مذهب اونها رو به گند کشیده ! سوهان بیارین ! فیروزه بیارین ! شال بیارین ! لباس سنگ دوزی بیارین . عطر بیارین . اسباب بازی بیارین .. حتمن باید جانماز و کفن بیارین ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟........................................................................................

© تمام حقوق و مزايای این سایت متعلق به شخص شيوا میباشد

Design By Shiva © 2001