فرياد بي صدا

Disclaimer : In This Site , There Are Some Words That Aren't So Polite & May Not Be Suitable For Children Under +18  

Sunday, June 17, 2007
جشن تولد ملکه و حواشی سوال برانگیز :

دیشب دعوت بودم به سفارت انگلیس برای جشنی که به مناسبت تولد ملکه گرفته بودن . ایرانی خیلی بود و جالب اینکه اتفاقن خیلی از مهمانان ایرانی , وابستگان حکومتی بودن و بیشتری ها از جناح اصلاح طلبان و اصول گرایانی که منشعب شده بودن از جناح احمدی نژآد ! " چشم احمدی نژآد روشن " بیشتر سفرای خارجی مقیم تهران هم دعوت بودن و همینطور عده زیادی مهمان خارجی ! اینکه جریان چطور گذشت و ... رو کاری ندارم و اجازه ندارم بگم ولی چند موضوع در حاشیه این دیدار اتفاق افتاده که جای بحث داره و خیلی خوبه بیشتر از اونی که به فکر گرونی بنزین و تخریب بتکده های عراق و مساله هسته و مسائل دیگه هستیم , کمی هم به فکر فرهنگ ایرانی خودمون باشیم که داره به وسیله مشتی اوباش از بین میره :

- اراذل و اوباش و مزدوران استخدام شده تکراری :
از ساعت 5 بعد از ظهر عده ای به ظاهر دانشجوی بسیجی که تمام مردم ایران از تخم و ترکه حروم و فاسد اونها با خبر هستن , دور محل سفارت انگلیس جمع شدن . به همون اندازه و بیشتر هم مامور انتظامی دور سفارت وظیفه محافظت از مهمانان و خود سفارت رو به عهده گرفتن طوریکه وقتی ما وارد شدیم وحشت کرده بودیم که این همه محافظ دور سفارت چیکار میکنه و مگه جنگ یا کودتا شده ؟ از اون بدتر توهین ها و رفتار چندش آور عده ای از همین افراد بود که به مهمانان با کلمات رکیک و زننده خوش آمد گویی میکردن انگار که ارث پدرشون رو طلب دارن که البته بعد از تذکر دبیر سفارت به نیروی انتظامی , تمام این اوباش رو از خیابون جمع کردن ! در چندین نوبت به داخل سفارت سنگ پرتاب شد و چند تا از اتومبیل ها آسیب دید . چند بار هم به سمت ساختمون یورش بردن تا مثلن جلوی ورود اتومبیل های سیاسی رو سد کنن و مهمانان رو متوهش و مشتی شعار مسخره داده شد و با مامورها هم درگیر شدن که در نهایت همه رو عقب زدن ولی به شکلی که خون از دماغ کسی ریخته نشه !!!!!!
عکس ها رو که امروز مرور میکردیم دیدم چهره خیلی از این افراد آشناست . فورن سراغ آرشیو رفتیم و عکس هایی از دوره های قبل یورش اوباش به سفارت گرفته شده بود رو بازبینی کردیم و نکته جالبی مشخص شد : در تمام تظاهرات و حمله هایی که به سفارت انگستان و سایر سفارتها مثل دانمارک و فرانسه صورت گرفته بود , رهبران و اعضای فعال و شاخص اوباش , حضور دائمی داشتن و در تمام این تظاهرات شرکت داشتن ! حتا با مقایسه جمعیت هم عده زیادی از دختران و مردان شرکت کننده بطور مشترک شناسایی شدن !!!! این مقایسه که به پیشنهاد خودم صورت گرفت یک نکته رو آشکار میکنه و اونم اینه که متاسفانه دولت اسلامی ایران عده ای از اراذل و اوباش رو استخدام (!) کرده و بهشون حقوق پرداخت میکنه تا برای موقعیت هایی خاص (!) برن تظاهرات کنن و اسم خودشون رو هم بذارن دانشجو و در واقع حرمت دانشجو رو به گند بکشن !!!!!!! در صورتیکه تمام مردم ایران میدونن دانشجوهای ایرانی نه این ریخت و ظاهر کثیف حزب الهی و یه تپه ریش و پشم و انگشتر و تسبیح و لباس و چادر سیاه رو دارن و نه مثل وحشی ها عربده میکشن و شعار میدن و فحش و توهین میکنن و نه شخصیت یک دانشجو اجازه میده چنین جاهلانه اعتراض خودشو نشون بده !!!!
نکته بسیار تاسف آور دیگه این بود که هر از گاهی در داخل سالن سفارت تلویزیون های مدار بسته این اوباش رو نشون میدادن و مهمانان با دیدن اونها یا سری به افسوس تکون میدادن یا میگفتن ایرانی ها چرا اینطور وحشی شدن ؟ خیلی دوست داشتم میشد عکس گرفت و قیافه مهمانان ایرانی رو نشونتون میدادم که چطور جلوی اینها خجالت میکشیدن از اینکه مشتی حیوون به نمایندگی از قشری تحصیل کرده دارن چنین وجهه مردم ایران رو زیر سوال میبرن !!!!!!!!

- خبرگزاری های مزدور :
دیشب تا پاسی از شب درگیر مشتی عکاس فضول چند خبرگزاری مزدور شناخته شده (!) بودیم تا بتونیم عکس های اونها رو حذف کنیم که بدون اجازه از تک تک مهمانان ایرانی عکس برداری کرده بودن و حتا یک نفر رو هم از قلم نیانداخته بودن ! با دخالت اطلاعات و حفاظت سفارت دوربین ها رو گرفتن و عکس هایی که صورت یا هویت اشخاص رو نشون میدادن تمامن حذف شدن . هر چند خود اطلاعات از خجالت همه در اومد , ولی اینکه بدون اجازه عکست رو بگیرن و فردا توی کل کشور پخش کنن , و در ادامه هم بهت لقب خائن به وطن و ... بزنن خیلی زور داره !!!!!

- شعارهای آبکی با تاریخ مصرف باطل شده :
شعارهای جالبی اینبار سر داده میشد ! شعارهایی که نمیدونم واقعن چه ربطی داشت به دولت ایران یا مثلن این موقعیت !! چند نمونه رو انتخاب کردم براتون مینویسم کمی بخندین :
_ پلوی انگلیسی را خراب خواهیم کرد !!!!!!
انگلیسی ها سیب زمینی خورن نه پلو خور و تازه تونستی بیا خراب کن ! فعلن که همینها دارن زیر پای شما رو خالی میکنن و شما بدبخت ها هنوز نمیدونین از کجا دارین میخورین !
_ وطن فروش خائن , خجالت خجالت !!!!!!
بهتره باز نگری جدی ای در فرهنگمون صورت بدیم تا بفهمیم وطن فروش چه کسانی هستن . کسانیکه بنام دین و الله و قرآن دارن مردم رو میکشن و ثروتهای کشور رو تاراج میکنن و حق مردم رو زیر پا میذارن ؟ یا کسانیکه فقط به یک مهمانی ساده دعوت شدن ؟!؟
_ وای اگر خامنه ای حکم جهادم دهد !!!!!!
گوز چه ربطی داره به شقیقه ؟ حکم جهاد خمینی هم قرار بود صادر بشه ولی ماسید و اینقدر طول کشید تا به لقا الله پرتاب شد .
_ روح خدا به خدا پیوست !!!!!
تصویر خمینی رو چند جا زده بودن و این عبارت مسخره رو زیرش نوشته بودن . این سوال برام پیش اومد که وقتی خمینی خودش خدا بوده و یا حالا بگیم روح خدا بوده , پس با این حساب باید نتیجه بگیریم زمانیکه خمینی زنده بود خدا مرده بود ؟!؟ و از همه جالبتر چطور میشه روح خدا به خدا بپیونده ؟؟؟؟؟ خودتون تونستین اینو تفسیر کنین :)

نتیجه گیری اخلاقی اینکه :

سوال من اینه که آیا در سفارت ایران در لندن یا سایر کشورها , اگه اعضای سفارت جشنی برگزار کنن به مناسبت به درک واصل شدن خمینی ملعون یا تولد امام تایمری یا ممد تازی متجاوز , و عده ای از ایرانیان مقیم انگلستان و یا مهمانان خارجی رو به سفارت دعوت کنن , آیا دولت انگلیس بلند میشه مشتی اوباش و اراذل رو بفرسته دور سفارت ایران تا چنین وحشیگری هایی انجام بدن برای اینکه با رژیم ایران مخالفه ؟؟؟؟؟ و آیا وقتی چنین حملاتی به سفارت انگلستان صورت میگیره آیا دولت بریتانیا شده تا حالا توی بوق و کرنا کنه که مشتی حیوان انسان نما به سفارت ما حمله کردن ؟ و اگه انگلیسی ها به سفارت ایران حمله میکردن عکس العمل ایران چه بود ؟

پاسخ شما نشانه شعور و شخصیت شماست !!!!!!!!

تکبیر.........................................................................................

© تمام حقوق و مزايای این سایت متعلق به شخص شيوا میباشد

Design By Shiva © 2001