فرياد بي صدا

Disclaimer : In This Site , There Are Some Words That Aren't So Polite & May Not Be Suitable For Children Under +18  

Wednesday, April 11, 2007
مبارزه با شُل حجابی ( 3 ) :

وارد سومین سال از مبارزه با شل حجابی میشیم . طبق خبری که حکومت اسلامی اعلام کرده از اردیبهشت ماه دور جدیدی از مبارزه با شل حجابی و سفت کردن حجاب زنان و دختران شروع میشه ! البته این حرکت ها جدید نیستن و طبق معمول با گرم شدن هوا و بیشتر شدن تابش آفتاب , سران رژیم ایران دچار بحران های روحی – روانی حادی میشن که چاره اون رو در درمان حجاب زنان میدونن !
اصولن در کشور ایران تمام امورات زندگی و مشکلات فرهنگی و سیاسی و اقتصادی و معیشتی کشور و مردم حل شده و فقط مونده مساله فساد خون مردم و مسئولین بیکار کشور که فارغ از حل مشکلات مردم شدن مجبورن به فکر مساله حجاب باشن :

3 سال پیش بود که برای اولین بار طرح مبارزه با مانتوی کوتاه به مورد اجرا در اومد . عده از اوباش که لباسهاشون متعلق به خودشون بود به مانتو فروشی ها ریختن و مانتوهای کوتاه رو جر واجر کردن و به خیال خودشون امر به معروفات کردن و خواستن فساد جامعه رو کاهش بدن و درمان کنن !
2 سال پیش بود که طرح مبارزه با شل حجابی به مورد اجرا در اومد و طی اون عده ای از شهروندان درجه دوم (!) ایرانی ، یعنی زنان و دختران ، فقط به مدت چند دقیقه ارشاد میشدن و هدف از این مانور و عملیات ایذایی ؛ بالا بردن سطح عفت خانم جامعه بود !
1 سال پیش بود که طرح نوینی با حضور برادران و خواهران همیشه در پشت صحنه به مورد اجرا در اومد بنام طرح ارشاد و طی اون سعی شد با زبان انسانها به زنان و دختران در مورد نوع پوشش و لباس پوشیدنشون تذکر بدن ! تذکراتی که فقط تا شعاع یک و نهایت 2 متر از محل ایستادن برادران و خواهران همیشه در صحنه دووم داشت و قدم به قدم که خواهر مورد نظر از صحنه دور میشد , روسریش هم قدم به قدم عقب تر میرفت و ...

امسال , قراره طرح مبارزه با شلوار کوتاه و مانتوی تنگ به مورد اجرا در بیاد ! لازمه بدونیم که در حال حاضر و همین حالا لباس عمومی زنان و دختران ایرانی رو ، بجز تعداد کمی زنان فاحشه و ج ... چادری و محجبه که با این نوع پوشش سعی در مخفی کردن ذات خودشون دارن ، تشکیل میده ! اگه تصور کنیم این طرح با موفقیت حتا 10% هم به مورد اجرا در بیاد , که محال ممکنه ست ؛ در اونصورت باید حداقل یک تا دو سال زمان بدیم به خیاط ها و مانتو فروشی ها تا برای خیل عظیمی از زنان و دختران ایرانی مانتو و روسری و شلوار مناسب بدوزن !!!!!! و 4 برابر اون هم انرژی و زمان حروم کنیم تا این افراد رو توجیح کنیم که این نوع لباس رو باید بپوشین !
این مساله توجیح کردن جدن مساله سازه و همون چیزیه که بهش میگن نرود میخ آهنین در سنگ ! چون اگه نسل امروزی و بچه های امروزی بقول ننه باباهاشون آدم بشو بودن و عقل تو سرشون بود و به راه راست یا همون صراط المستقیم هدایت میشدن , اول از همه مادر و پدرشون از پس شون بر می اومدن و حکومت پدرسالاری منقرض نمیشد تا فرزندسالاری روی کار بیاد ! پس وقتی ننه بابای جوون ها از پس شون بر نمیان , تصور اینکه یه حکومت زپرتی با مشتی اراذل و اوباش معلوم الحال اُبنه ای و فاحشه و شهره آفاق بخوان درس اخلاقیات و انسان بودن رو به جوون ها تنقیه کنن , باید خیلی دیدنی باشه !!!!
..
..
از این مسائل که بگذریم باید ببینیم این چه ویروسیه که با گرم شدن هوا همیشه فعال میشه و با سرد شدن هوا از فعالیت می افته ؟
اینطور که به نظر میاد , هر بار که آغایان در صحنه های اجتماعی و بین المللی گندی بالا میارن و یا اوضاع سیاسی و اجتماعی ایران به شکلی شبیه در عقرب توی قمر و برعکس , میشه حضرات به این فکر می افتن که برای جلوگیری از سرایت ویروس ناسازگاری و طغیان مردم , چیزی اختراع کنن تا برای مدتی فکر و ذهن مردم مشغول اون پدیده نو ظهور باشه تا کم کم آبها از آسیاب بیافته ! در حال حاضر مساله گروگانگیری , مساله اتمی , اعتراضات گسترده معلمان , تظاهرات زنان , جو نا آرام اجتماع , تورم و گرونی ؛ مشکلات حل نشده و بحران سازیهای احمدی نژادی ؛ گرون شدن بنزین , مساله حمله قریب الوقوع غرب به ایران , جبهه گرفتن جهان در مقابل ایران , مساله شدت یافتن تحریم ها و هزار و یک مساله دیگه باعث شده که رژیم دوباره رو بیاره به اینکه نیروهای خلاق و مغزهای متفکر جامعه رو به نوعی مشغول کنه و دنبال نخود سیاه بفرسته تا اوضاع کمی مناسب بشه ! اینکه میگم مغزهای متفکر به این دلیله که ما از نسل پدران و مادران اُمُل و مشنگمون تنها چیزی که دیدیم سر تعظیم فرود آوردن در مقابل رژیم و تو سری خوردن اونها بود ! پس اگه این احمق ها عقل و شعور و درایت داشتن امروز ما جوونهای نسل سوخته و نسل بعد از ما بعنوان نسل بی هویت و هپروتی , وضعمون اینقدر خراب نبود و سر در گم نبودیم !
مساله بعدی باز هم بر میگرده به اینکه باید روال خودکشی سیاسی رژیم ایران رو به نوعی شدت بخشید و چه چیزی بهتراز تحریک نیروهای خلاق و موثر جامعه یعنی جوون ها ؟ بالاخره باید در یک جا برخوردی خونین بین نظام و مردم ایجاد بشه تا منجر به اجرای سناریوی سقوط بشه یا نه ؟! مگه نمیبینین رژیم داره التماس میکنه که تو رو خدا بیایین و به ما حمله نظامی کنین ؟ با بوق و کرنا کردن مساله خیالی اتمی ! تا این مسایل پیش نیاد آب از آب تکون نمیخوره ! جوون های امروزی فعلن چند چیز بیشتر براشون بیشتر مهم نیست : خانم بازی , زیر شکم , عرق خوری , الواطی , ماشین سواری , موسیقی های جدید , مدهای لباس و آرایش های فشن مو !!!! پدران و مادران هم که بخار ندارن و اگه آدم بودن همون اول انقلاب یه کاری میکردن ! پس تا وقتی اینها هستن و اتفاق خاصی نیافتاده , آب از آب تکون نمیخوره و نیاز به کاتالیزور داریم ! اگه همون حدس من درست باشه مبنی بر توافقات پشت پرده برای تعویض قدرت در ایران زمین , این برنامه ها خیلی خوب و موثر هستن و میتونن سطح نارضایتی مردم رو به شدت بالا ببرن و به نقطه انفجار برسونن !

چون همونطور که همه ما میدونیم مشکل مملکت ما اینها نیست و همه اینها دسیسه هستن و دستهای کثیف اسلام در کاره ! همه میدونیم مشکل فساد با این مسائل حل نمیشه و فساد بیشتر میشه چطور که این 3 سال ارشاد کردن نه تنها از فساد اخلاقی و رشد فحشا در ایران کم نکرده که بطور تصاعدی در حال بالا رفتنه ! پس با علم به این مسائل فقط 2 کار بکنین : یا بخندین و دنیا به بیضه ها و باسن مبارکتون باشه یا اینکه از این کشور بذارین به هر راه ممکن برین و علاف و بازیچه سیاسیون احمق نباشین و عمرتون رو حروم نکنین !!! نه حجابی درست خواهد شد , نه فسادی ریشه کن خواهد شد و نه اوضاع کشور درست .. وسلام .........................................................................................

© تمام حقوق و مزايای این سایت متعلق به شخص شيوا میباشد

Design By Shiva © 2001