فرياد بي صدا

Disclaimer : In This Site , There Are Some Words That Aren't So Polite & May Not Be Suitable For Children Under +18  

Tuesday, April 19, 2005
پرستش خوار – مادر :

دقت کردین توی ایران چقدر خوار – مادر پرست داریم ؟؟؟؟؟ یا بهتره بگم چقدر کاسه های داغتر از آش ؟ حالا موضوع رو باز میکنم تا بفهمید جریان از چه قراره :

یک داستان کوتاه :
تصور کنین شما یک زن هستین و ازدواج کردین ! بعد از بچه دار شدن و چند سالی که از ازدواجتون میگذره بنا به دلایلی شوهرتون فوت میکنه و در اینحال سن شما 30 ساله ! شما تصمیم میگیرین ازدواج نکنین تا بچه یا بچه هاتون از آب و گل در بیان و در واقع خودتونو وقف بچه ها میکنین ! باز چند سالی میگذره و شما به 45 سالگی پا میذارید ! حالا بچه هاتون یا دانشگاه میرن یا مشغول به کار هستن و کم کم وقتشه که ازدواج کنن . یکی دو سال هم میگذره تا اونها رو به سر وسامان برسونین و یه ضغیفه یا یه نره خر بدین زیر بغلشون ! حالا شما تنهایین و بقول معروف علی موند و حوضش و میخواهید ازدواج کنید و شریکی برای روزهای بیکسی و پیری داشته باشین ! اما به محض اینکه اسم ازدواج از زبونتون خارج میشه تازه بازی شروع میشه !!!! بچه هاتون بهتون پرخاش میکنن و انواع و اقسام نسبت ها رو بهتون میدن و حتی به فاحشه بودن هم متهم میشید و در و همسایه به چشم یک زن فاسد و هوس باز نگاهتون میکنن و دیگه جایی ندارین توی اجتماع و در نهایت هم از طرف فرزندانتون تهدید به طرد شدن و یا حتا کشته شدن هم میشید که چرابا آبروشون بازی کردین و ...
حالا اگه مرد باشین باز هم اوضاع چندان فرقی نمیکنه و در این مواقع همه به شما به چشم یک مرد هوس ران و یا مردی نگاه میکنن که سر پیری معرکه گیری کرده و یا فیلش یاد هندوستان افتاده و باقی حکایات !

اینها گوشه هایی از ناموس پرستی یا ایرانی بازی های مردم ماست ! خیلی خنده داره که والدین عمری رو صرف بزرگ کردن فرزندانشون میکنن و خودشونو از خیلی حقوق به حق و امکانات محروم میکنن و در نهایت هم محکوم به داشتن چنین سرنوشتی میشن ! جالبتر از همه اینه که فرزندان برای والدین تصمیم گیری میکنن و مخصوصن برای مادرانشون و این حق رو به خودشون میدن که برای مادر یا پدری که عمری زحمتشون رو کشیده و خودشو از خیلی لذت ها محروم کرده تصمیم گیری کنن و تازه اینها رو نشونه غیرت و مسلمون بودنشون هم میدونن . تف !!!
حالا جالبه که در خارج از کشور و در غرب چنین روابطی خیلی عادیه و فرزندان حق ندارن در این مسائل کوچکترین دخالتی کنن و تازه خودشون میگردن و برای مادر یا پدرشون شریک زندگی پیدا میکنن . هر چند در غرب هم بین فرزندان با نامادری یا ناپدری مشکل وجود داره اما مثل ایران که مشکلات سر مسائل ناموسی و حنسی و غیرتی هست , چنین چیزهایی وجود نداره و در نهایت هم وقتی بچه ها نتونن با بزرگترها کنار بیان خیلی راحت و بدون درگیری جدا میشن و میرن پی زندگی خودشون .
در کشور ما به روابط بین زن و مرد فقط از دید جنبه های جنسی نگاه شده و میشه و دیگه به این کسی کاری نداره که 2 جنس زن و مرد سوای مساله سکس که عامل مهمیه و نباید به هیچ وجه ازش غافل شد , به وجود هم نیاز دارن و از مصاحبت با هم سوای سکس لذت میبرن و هر مردی و هر زنی نیاز به داشتن دوستی از جنس مخالف داره و اینها عادی ترین و ابتدایی ترین و خصوصی ترین قوانین انسانیه که متاسفانه در کشور ما بهش توجه نمیشه !
من عامل مهم در این جریان رو مذهب و مشتی اراذل و اوباش جانماز آبکش میدونم که با تحمیل تفکرات احمقانه و گندیده خودشون جو اجتماع رو مسموم کردن و اونو به گند کشیدن . پیغمبر مسلمونها به حق جملات قشنگی در باب منافقان گفته که آدم های منافق و دیندار مآب های افراطی از کافر هم خطرناک ترن !!!!!!!! حالا کسانیکه داعیه دینداری میکنن و با سر کردن پوششی مستهجن بنام چادر و با تقدس مآبی افراطی و سلیقه ای نه تنها نفرت از دین رو در بین مردم بوجود آوردن که حتا اصول انسانی رو هم زیر سوال بردن و باعث ایجاد بدعت هایی در زندگی روزمره شدن که آثار این اعمال ضد انسانی و بدوی رو شاهدیم که مردسالاری و سنگسار و اعدام و جلوگیری از روابط آزاد زن و مرد و ..... از جمله این اعمال شیطانیه .
اگر بخواهیم واقع بین باشیم ، بهتر از هر کسی میدونیم که افراد مقدس مآب از کسانیکه ادعایی در مسائل دینی ندارن کثیف تر و نجس ترن . نمونه های زیادی رو در جامعه شاهدیم چه زنان فاحشه چادری و خانواده های اونها و چه افرادی که با توصل به دینداری حق مردم رو خوردن و به جایی رسیدن که حقشون نبوده .

در آخر با تمام اینها باید گفت نتیجه 99% از افسردگی ها و بی هدف بودن ها و نا امیدی های زن و مردهایی که شریک زندگی مناسبی ندارن و یا خودشونو از داشتن شریگ زندگی محروم میکنن , همینه . دقت کرده باشین زنان بیوه و مطلقه ای که رابطه جنسی ندارن و یا مردانی که رابطه جنسی با زنان برقرار نمیکنن و دوستی از جنس مخالف ندارن , همیشه دچار افسردگی و عدم میل به زندگی هستن و هیچ طراوتی در وجودشون وجود نداره !
ما در ایران وقتی خودمونو از حقوق قانونیمون محروم میکنیم و هنجارهای ما هنوز هم اعلام میکنن که زنی مومن و با اخلاقه که بعد از مرگ شوهر تا آخر عمر سیاه بپوشه و تارک دنیا بشه , در کنارش عرف و قوانین کذایی اسلامی میاد و روابط زن و مرد رو فقط در چهارچوب خانواده تعیین میکنه " سوای دخالتش در اموری مثل ریدن و ... " , باید هم از اونطرف ببینیم که فرزندان بیان و برای والدین تصمیم گیری کنن . در صورتیکه از بچگی باید به فرزندان یاد داد که هر کسی دارای چه حقیه و حقوق جنسی و فردی و خصوصی رو معین کرد . وقتی پدر یا مادری فرزند خودشو در سن مناسب در انتخاب شریکی از جنس مخالف راهنمایی کنه و یا با قضیه دوستی با جنس مخالف دوستانه و عاقلانه و هوشیارانه رفتار کنه و به احساسات فرزندش بها بده ، از اونطرف هم فرزندش یاد میگیره و درک میکنه که همونطوری که خودش بعنوان یک انسان چه از جنس زن و چه مرد , دارای احساس جنسیه و میل به شهوت و رابطه با جنس مخالف داره , پدر و مادرش هم این نیازهای طبیعی رو دارن !!!!!!!
و باز هم تاکید میکنم ریشه تمام این عصبیت ها و جهالت ها و حماقت ها فقط و فقط از مذهب ریشه گرفته و باعث شده تمام مسائل طبیعی جنسی بصورت پنهانی صورت بگیره و همین باعث گسترش فحشا شده . تا دنیا دنیاست مردم جهان از مذهب رنج میکشن و منشا تمام فلاکت و بدبختی و جنگها روی عاملی بنام مذهب بنا شده و عده ای مقدس مآب ... روزیکه ریشه مذهب و مذهبیون خشکونده بشه در اونروز دنیا به تحولات عظیمی میرسه و انسانیت نمود تازه ای پیدا میکنه .
تکبیر.........................................................................................

© تمام حقوق و مزايای این سایت متعلق به شخص شيوا میباشد

Design By Shiva © 2001